• Levering in 2 à 4 dagen
  • Gratis levering vanaf 75 euro
  • Bel voor advies 0472/74.18.24

9,8115 Beoordelingen

    Château Les Donats Astérisk 2019 | Bergerac

    Château Les Donats Château Les Donats Astérisk 2019 | Bergerac

    €15,60

    Château Les Donats

    (0)

    €15,60

    • Artikelcode: BCR02319

    Op voorraad - 3 dagen

    • Gratis verzending Vanaf €75,-

    Een kleine ster in wording. Cuvée Astérisk is een blend van 90% Merlot en 10% Cabernet sauvignon uit het Zuidwesten van Frankrijk. Een sterke wijn met pit en elegantie waar fruit harmonieus afwisselt met de geroosterde tinten afkomstig van de vatrijping.

    Productomschrijving

    Druif

    Merlot 90%, Cabernet Franc 10%

    Gerechten

    Wild, Rood Vlees, Magret de Canard

    Kleur

    Diep donkerrood

    Geur

    We herkennen de typische aroma's van Merlot zoals cassis en pruimen, aangevuld met een licht florale en kruidige toets en een geroosterde tinten afkomstig van de houtrijping.

    Smaak

    Elegante en sappige smaak waarbij fruit harmonieus integreert met een geslaagde vatrijping.

    Château Les Donats strekt zich uit over 20 hectare langsheen de flanken van de Dordogne vallei. Dit familiale wijndomein met Belgische roots verbouwt wijnen op enkele van de mooiste terroirs die de heuvels rondom Bergerac sieren. Het wijndomein maakt er een punt van om dankzij een uitgebreide studie van de verschillende terroirs, de ideale combinatie te zoeken tussen de geschikte druivensoort, de teeltwijze, de expositie en de bodemsoort. De duurzame (bijna biologische) wijnbouw zorgt voor aan de ene kant karaktervolle, maar aan de andere kant ook toegankelijke wijnen. Wat de laatste jaren niet onopgemerkt is voorbijgegaan aan de nationale en internationale vakpers. Sinds 2013 heeft de tweede generatie, Olivier Verhelst de teugels overgenomen. Nieuwe technologieën worden nu gecombineerd met een heel resem aan wijnbouwtechnieken. Olivier genoot zijn opleiding als oenoloog aan het gerenommeerde wijninstituut van Bordeaux. Later deed hij zijn kennis op in verschillende wijnstreken van Frankrijk, USA, Argentinië̈ tot zelfs in India.

    Astérisk is een cuvée van Château Les Donats en is gemaakt van druiven van hetzelfde perceel als "Panache". Panache wordt echter op houten vaten vergist en langer gerijpt, terwijl Astérisk door zijn vergisting op roestvrij staal en kortere vatrijping een meer soepel en fruitig profiel heeft.

    Anderen verkozen ook ...
    Inloggen

    Wachtwoord vergeten?

    • Al je orders en retouren op één plek
    • Het bestelproces gaat nog sneller
    • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

    vergelijk0

    QUALIVINO / - Reviews @
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »