
Lente- en zomerproeverij
Ook dit voorjaar doen we enkele heerlijke flessen wijn open tijdens ons 4-daags wijnevent. De ideale kans om je kelder aan te vullen met leuke wijnen voor de zomerse dagen. Laat je dus verrassen door ons uniek assortiment dat bestaat uit meer dan 400 verschillende wijnen. Onze wijnmeesters zorgen steeds voor het gepaste wijnadvies en deskundige uitleg. Bovendien doen we een uitzonderlijke korting op alle wijnen in de proeverij:
10% vanaf 6 dezelfde flessen
20% vanaf 12 dezelfde flessen
Van donderdag 4 t.e.m. 7 mei trekken we weer alle registers open! We houden onze traditionele lente- en zomerdegustatie in combinatie met de jaarlijkse opkuis van onze kelderresten.
Het leven wordt duurder en daarom laten we ook heel wat betaalbare wijnen met uitstekende prijs-kwaliteitverhouding proeven, dit in combinatie met tal van promoties. Het ideale moment om je wijnen voordelig in te slaan voor de lente- en zomerperiode.
In totaal zijn er meer dan 70 wijnen te proeven!
- Proeverij met persoonlijk advies
- Nieuwe wijnen en nieuwe jaargangen
- Kortingen van 10 tot 40 %
- Frankrijk - Italië - Spanje - Portugal - Griekenland - Duitsland - Marokko - Chili - Zuid-Afrika
De proeverij is niet op afspraak, maar je kan wel steeds je aanwezigheid hieronder aangeven als je zeker wil zijn van een proeftafeltje.
Je kan onze proeflijst hier bekijken
Inschrijven
Vul het onderstaand formulier in als je interesse hebt in onze wijncursus.