GIN | Nusbaumer 'Jos'Berri'
Een karaktervolle gin met een speels, fruitig accent dat meteen charmeert. Gemaakt door de ambachtelijke distilleerderij Nusbaumer en doordrenkt met bessen voor een zachte, aromatische stijl die zowel puur als in cocktails schittert.
GIN | Nusbaumer 'Jos'Berri'
Proefnotitie
Jeneverbes is zeer aanwezig, maar wordt geassocieerd met de harsachtige en kruidachtige stijl van de verschillende wortelingrediënten (ginseng, gember, gentiaan, zoethout), bessen (dennenknoppen, lijsterbes, amandel, vlierbes). Noten van fruit (sleedoorn, bittere sinaasappel, kweepeer, peer) en kruiden komen in het 2e gehemelte (karwij, komijn, kaneel)
Lekker bij
- Aperitief
Specificaties
-
Volume
0,5 L -
Alcohol%
45,0% -
Bewaarpot.
2025 - 2035 -
Serveertemp.
8°C - 10°C -
Artikelcode
GIN30400
Het domein
-
Land
Frankrijk -
Wijnstreek
Elzas -
Domein
Nusbaumer
Productomschrijving
Deze gin is gemaakt van een maceratie van een twintigtal planten, plantaardige ingrediënten, wilde bessen en kruiden in een neutrale alcohol gedurende 3 weken, op een gemiddelde graad om de aroma's van de ingrediënten niet te veranderen. Na de distillatie wordt de gin opgeslagen in onze kelder, voordat hij tot op de graad wordt ingekookt dankzij het bronwater van Steige; van grote zuiverheid omdat het op natuurlijke wijze wordt gefilterd door leisteen uit de Vogezen; met koude filtratie om de afwerking te perfectioneren.