• Levering in 2 à 4 dagen
  • Gratis levering vanaf 75 euro
  • Bel voor advies 0472/74.18.24

9,8115 Beoordelingen

    Rum Santa Rosa | 10

    Armagnac Gelas Rum Santa Rosa | 10

    €51,90

    Productomschrijving

    RUM

    Santa Rosa | Armagnac

    Zicht

    Okergeel

    Geur

    Boordevol aroma's van vanille samen met een vleugje kokos en karamel. De rijping in Armagnac vaten zorgt voor een genereus geheel van zachte aroma's. Zeer evenwichtig.

    Smaak

    De smaak is goed uitgebalanceerd met een vleugje droog fruit en een zacht palet. Tot slot onthult het houtkarakter in combinatie van smaken van pruimen zijn dubbele rijping.

     

    "Ron Santa Rosa 10 años" is het resultaat van een krachtige selectie van rum uit Panama die minimaal 10 jaar rijping onderging in Amerikaanse Bourbon vaten. Vervolgens krijgt deze rum zijn 'finishing touch' door een rijping in de Gascogne (Zuid-Frankrijk) in een selectie van vaten die waarin normaal zeer oude Armagnacs worden opgeslagen.

    De oudste sporen van de familie Gélas in de Gers dateert uit 1246. Pas in de 19de eeuw wordt de familie geassocieerd met de productie van Armagnac. Momenteel wordt het domein geleid door de vierde generatie; Philippe Gélas. Philippe tracht de reputatie en de traditie van zijn voorouders voort te zetten. Tevens lanceert hij innovatieve ideeën om deze veredelde drank toegankelijk en hedendaags te maken. Zo introduceerde hij enkele jaren geleden een gamma Armagnac; afkomstig van elk een andere druivenvariëteit.

    Anderen verkozen ook ...
    Inloggen

    Wachtwoord vergeten?

    • Al je orders en retouren op één plek
    • Het bestelproces gaat nog sneller
    • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

    vergelijk0

    QUALIVINO / - Reviews @
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »