Productomschrijving
VALENCIA |Spaanse wijn
Neleman "Tempranillo & Monastrell"
Druif
Monastrell, Tempranillo
Gerechten
Licht vlees, gevogelte, vegetarische groentegerecht
Kleur
Intens rood
Geur
Intense aroma's van rode bosvruchten en mediterrane kruiden.
Smaak
Frisse aanzet in de mond met een aangename, sappige smaak. Deze rode wijn blijft tot in de afdronk zacht en evenwichtig.
Het is wellicht niet de meest gekende wijnregio van Spanje. Nochtans biedt Valencia naast zijn Paella een heerlijk arsenaal aan lokale wijnen. Deze wijnregio kent reeds een lange geschiedenis van wijnbouw die zelf teruggaat tot in de Romeinse periode. Ondanks de hitte zal je in de heuvels rond Valencia verschillende gebieden vinden die dankzij hun hoogtes van 400 tot 1200 een goed klimaat bieden aan zowel lokale als internationale druivensoorten. In de laagvlakte zal je dan weer eerder de Moscatel druiven terugvinden.
De wijnen van Neleman, altijd biologisch en vegan friendly, zijn geïnspireerd op de Mediterrane levensstijl. De stichter Derrick Neleman liet zijn carrière als wijninkoper in Nederland achter om zich te storten op dit avontuur. Hij koos de wijnregio Valencia uit omwille van de uitdaging en het potentieel. Met veel bravoure koos hij resoluut voor kwaliteit, authenticiteit en vakmanschap. Dit alles resulteert in een wijnen die je zullen blijven verrassen.
Reviews
Related articles
Recente artikelen
NELEMAN
Tempranillo Monastrell 2019 Valencia
€9,00