• Levering in 2 à 4 dagen
  • Gratis levering vanaf 75 euro
  • Bel voor advies 0472/74.18.24

9,8115 Beoordelingen

    Casas del Bosque - Chardonnay Reserva 2020

    Casas del Bosque Casas del Bosque - Chardonnay Reserva 2020

    €12,10

    Productomschrijving

    Druif

    Chardonnay

    Gerechten

    Gevogelte, visgerechten met sausen, schaaldieren

    Kleur                  

    Strogeel

    Geur                     

    Een complexe mix van interessante aroma's van amandelen, rijpe peren en broodkruim.  

    Smaak                 

    Frisse aanzet in de mond met citrus aroma's en een subtiele gerookte mineraliteit. Met een zuivere zuurtje die hint op aroma's van zeste.

     

    Deze wijnstreek is nog erg jong en tot 25 jaar geleden groeide in Casablanca geen enkele wijnstok. De plotselinge opleving kwam toen men zich bewust werd van de mogelijkheden van de gematigde streken, waar frisse, fijne witte wijnen worden gemaakt met een mooie balans. De wijnstreek beslaat vandaag de dag ruim 4000 hectare dicht bij de kust tussen Santiago en de havenstad Valparaiso. Het klimaat wordt beïnvloed door de Stille Oceaan, die de wijngaarden s'ochtends in een nevel hult.

    Casas del Bosque is een vooraanstaand wijndomein uit Chili. Het land kan zeker niet onderschat worden wat terroir betreft: het heeft een unieke combinatie van oceanische invloeden, bergketens en bijzondere druivensoorten. Casas del Bosque werd in 1993 opgericht als familiale boutique winery en legde zich van meet af aan toe op de productie van topkwaliteit. Hierdoor kregen ze zowel in 2013 als in 2014 de titel van Beste Chileense Wijnproducent. Casa del Bosque heeft wijngaarden in twee belangrijke regio’s: Casablanca en Central Valley. Hun wijnen vallen op door hun intensiteit en elegantie, waarmee ze het beste van twee werelden combineren. Een van de grootste sterke punten van Casa del Bosque is de grond. In de heuvels liggen composieten van rode klei van vulkanische oorsprong bovenop ontbonden granietlagen die 110 miljoen jaar geleden onder de Stille Oceaan zijn gevormd. Deze grond geeft de wijnen de unieke karakteristieke ziltige smaak.

    Deze Chardonnay rijpt gedurende 10 maanden op eikenhouten vaten.

    Inloggen

    Wachtwoord vergeten?

    • Al je orders en retouren op één plek
    • Het bestelproces gaat nog sneller
    • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

    vergelijk0

    QUALIVINO / - Reviews @
    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »